שיפוץ ושיחזור רכבי אספנות

יש לכם רכב אספנות שחשבתם לשפץ? בעמירה מרפדיית רכב ניקח את הרכב שלכם כפרויקט ונהפוך את פנים הרכב לחדש עפ"י החלום שלכם. בעמירה מרפדיית רכב שמים דגש על עבודה אסטתית ורמת גימור גבוהה תוך שימוש בחומרים מהאיכות הגבוהה ביותר

כבישי ישראל הם לא מעניינים יתר על המידה מבחינת איכות המכוניות שנמצאות על הכביש. מרבית הרכבים הם די בנאליים, משפחתיים או רכבי מנהלים, אשר בתוכם נמצא אדם שבדרך כלל מאוד מיואש מהפקקים. לא מדובר בכבישי מונאקו, שם יש מכוניות יוקרה בכל פינה, ואפילו לא במקומות אחרים באירופה, בהם ניתן לראות רכבים מיוחדים ועתיקים. עם זאת, גם בכבישי ישראל אפשר למצוא מדי פעם משהו מיוחד, כאשר צצים להם רכבי אספנות מעניינים.

רכבי האספנות הם רכבים יוצאי דופן שמזכירים לנו תקופה אחרת. לאו דווקא מדובר ברכבי יוקרה, אלא ברכבים שפשוט שימשו אנשים לפני 30, 40 ואפילו 50 שנים. הרכבים הללו הם בדרך כלל של חברות שלא קיימות עוד, או כאלה שהפסיקו לייצר את הדגם לפני עשרות שנים. מה שיפה ברוב רכבי האספנות הללו, הוא שרובם עדיין פעילים ומשמשים את הבעלים גם בצורה פונקציונאלית – בנסיעות ממקום למקום.

כדי שרכב אספנות יוכל באמת למלא את ייעודו, עליו להיות איכותי גם מבחינה מכאנית וגם מבחינת הנראות שלו. אי אפשר להגיע למטרה הזו לבד וצריך לעבוד עם אנשי מקצוע אשר מבצעים שיפוץ רכבי אספנות בצורה מקצועית. שיפוץ רכב אספנות כולל עבודה על כל אלמנט של הרכב – החל מחידוש המושבים, ניקיון מסיבי ועבודה על הפח, ועד שדרוג ושיפוץ המנוע על כך שיוכל לעמוד בנסיעות גם בעתיד.

לא רכב רגיל

כל אדם שמחזיק ברכב אספנות יודע שמדובר בעסק מסובך ולא זול. לא מדובר ברכב רגיל, אלא ברכב שצריך באישורים מיוחדים ועבודה קשה כדי לעלות על הכביש. עם זאת, מי שבאמת אוהב מכוניות ומכבד את ההיסטוריה שלהם, יודע שצריך למצוא את המקום הנכון כדי שייטפל ברכב, ויעשה זאת בצורה מקצועית ואיכותית ביותר.

יש לכם רכב ישן שאתם רוצים לחדש, רכב אספנות עם אמירה כלשהי? זקוקים לאיש מקצוע שיכול לבצע את השיפוץ הטובה ביותר ולהחזיר לרכב את הקסם שאבד לו? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן