גם הכיסאות שברכב זכאים לכיסוי הולם

מגוון הכיסויים עבור כסאות הרכב המוצעים כיום בשוק כמוצרי מדף הוא רב. קיימים כיסויים עבור דגמים שונים של רכבים, בגוונים ובעיצובים שונים, עשויים מחומרים שונים וכמובן שגם באיכויות שונות ובהתאם המחיר שנקבע. כמו כן ניתן לייצר במרפדיות מקצועיות המיועדות לכך, כיסוי לכיסאות הרכב בהתאמה אישית, כולל בחירת החומר, הגוון, רקמת לוגו ספציפי אם נדרש וכדומה.

ממה עשויים הכיסויים המיועדים לכיסאות הרכבים

הבדים מהם עשויים הכיסויים הינם מגוונים. הבדים שונים בצפיפות שלהם, בגמישות, ברמת התחזוקה הנדרשת, במרקם ובמגע שלהם. קיים גם היצע של גוונים ועיצובים.

ניתן למצוא כיסוי כסאות רכב במראה ספורטיבי, מראה אלגנטי או מראה יוקרתי. בהתאמת כיסוי לכסאות רכב נלקח בחשבון גם למה משמש הרכב. אם מדובר ברכב עבודה, ייבחר כיסוי עם תכונות בד המתאימות לכך כגון: דגש על חוזק ועמידות וכן בד שאינו דורש תחזוקה רבה. זאת בניגוד, לדוגמה, לרכב שמשמש מנהל של חברה אשר לו ייבחר כיסוי מבד במראה איכותי ויוקרתי.

הרכב שלכם, ובעיקר בחלקו הפנימי, נוטה להתלכלך לא מעט? חשוב לכם לשמור על המושבים שבו נקיים, יפים, רעננים וגם אסתטיים? אם כן, מרפדיית עמירה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום המתאים למצוא כיסוי מושלם לכיסאות רכבכם. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703