הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

התקנת גג פנורמי לרכב

 

גג פנורמי ברכב– לשדרוג חווית הנסיעה

 

כיום, נהגים רבים מבצעים התקנת גג פנורמי לרכב. באמצעות פתיחת הגג בקיץ ניתן להנות מאוורור טבעי ברכב, ואילו בחורף, קרני השמש העדינות החודרות פנימה מנעימות את תחושת היושבים ברכב ויוצרות אווירה נפלאה בו. אין ספק שגג פנורמי מהווה שדרוג לתנאים הפיסיים ברכב וכן למראהו הכללי. אולם, כמו לכל דבר, לצד היתרונות יש גם חסרונות. אחד החסרונות הוא מצב הריפוד שמסביב לגג אשר עם הזמן, עקב השפעות של מזג האוויר והטמפרטורות, קורה לא מעט שהוא מתבלה או מתחיל להשתחרר ממקומו במקביל להתייבשותו של הדבק.

 

 

מה עושים כשהריפוד בגג הרכב יוצא ממקומו

 

יש לנו רכב עם גג נפתח. התנאים והרושם שהוא מייצר בשיאם. לכן כאשר הריפוד שסביב הגג מתחיל להשתחרר ממקומו, החוויה נפגמת, המראה כבר אינו כל כך אטרקטיבי ומחלחלת לה תחושת תסכול. בדיוק לשם כך קיימות מרפדיות מקצועיות ובעלות ניסיון רב אשר באפשרותן להחליף את הריפוד הבלוי בריפוד חדש, מעוצב, עמיד וחזק. עבור החלפת ריפוד גג פנורמי לרכב מחיר משתנה בהתאם לסוג הריפוד ולעבודה הנדרשת.

 

התקנתם גג פנורמי לרכב שלכם ובכך שדרגתם אותו באופן משמעותי? מעוניינים גם לשלב ברכב ריפוד איכותי, עמיד ומרשים שיביא אתו את הסטייל המדהים? אם כן, מרפדיית עמירה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703