הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

שדרוג וחידוש

בלאי של רכב מתרחש בכל אלמנט של הכלי. זה מתחיל במנוע ובכל הפן המכני ועובר גם לפן הפיזי והמוחשי יותר. קל מאוד להזניח רכב, אך חשוב מאוד לטפח בו, גם אם הוא ישן ונמצא ברשותכם רק כדי להביא אתכם מנקודה א' לנקודה ב'. החשיבות הזו עולה מדרגה כאשר רוצים למכור את הרכב ולהרוויח עליו כמה שיותר. רכב במצב מכני טוב, שנראה במצב טוב, יימכר במחיר גבוה גם אם השנתון והיד הם לא אידיאליים.

החלק הבולט ביותר בפנים הרכב הוא המושבים. שני מושבים מקדימה ושלושה מאחורה (ברוב המקרים) תופסים את מירב המקום ותשומת הלב, ולכן הם גם נוטים להתלכלך ולהיהרס יותר מהכול. המושבים סופגים לכלוך, אוכל, אבק ומה לא. בנוסף, אם יש ילדים שנוסעים ברכב באופן קבוע, אזי שהלכלוך יהיה רב ומגוון יותר. לכן, אחת לתקופה צריך לבצע חידוש מושבים לרכב בצורה מקצועית וייעודית.

יש כמה דרכים לחדש את המושבים לרכב, והדרך הדרסטית ביותר, היא כמובן להחליף את כל המושב. עם זאת, מרבית האנשים מעדיפים, ובצדק, להחליף או להתקין ריפוד חדש במקום הישן הקרוע או זה שכבר פחות טרנדי ופחות נעים לעין. יש כיום הרבה מאוד סוגים של ריפודים, בכל מיני צבעים וצורות, כאלה שיכולים לשדרג בצורה משמעותית את הנראות של הרכב. אפשר ללכת על ריפוד מעור, שנותן הרגשה יוקרתית, או על ריפוד פשוט וזול יותר, שפשוט ירענן קצת את המראה.

עניין של נראות

כל אחד יכול לבחור את הריפוד המועדף עליו, שכן יש פה גם עניין של נראות. אנשים רוצים לנהוג ברכב שכיף להיות בו. מרבית האנשים בישראל נמצאים בתוך רכב לפחות שעתיים ביום, ולעיתים, זה הרבה יותר מהסלון שלהם בבית. לכן, חשוב מאוד להשקיע, ללכת למקום איכותי ולראות איך הרכב משדרג את עצמו ברגע.

מחפשים דרך לשדרג את מראה הרכב שלכם, בדגש על חלקו הפנימי? רוצים להחליף את ריפוד מושביו הישן של הרכב שלכם בריפוד חדש ומסוגנן? אם כן, בעמירה – מרפדיית רכב, תמצאו בדיוק מה שאתם מחפשים. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703