הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

כמו חדש

אדם אשר רוצה לקנות רכב נתקל בהרבה מאוד אפשרויות. יש כמות גדולה מאוד של יצרניות רכב שמציעות רכבים אטרקטיביים מאוד עבור כל סוג של הצרכן הישראלי. יש רכבים קטנים וקומפקטיים עבור הרווק שגר בערים צפופות, רכבי מנהלים מפוארים וגם רכבי משפחות גדולות שאוהבות לצאת לטיולים. הגיוון הוא גדול, וכל אחד יכול לבחור מה שמתאים לו. עם זאת, אם יש אלמנט אחד שמשותף לכל רכבי היוקרה, וזהו העור. מושבי עור לרכב נותנים הרגשת סטייל ויוקרתיות שקשה להשיג עם מושבים רגילים ולכן, הם מותקנים בהרבה מאוד רכבים שמיועדים למנהלים או לאנשים אמידים.

עם הזמן, גם מושבי עור נוטים לספוג נזקים. אמנם הם לא ניזוקים כמו מושבים מבד רגיל והם עמידים יותר מבחינת קרעים, אך גם הם סופגים אבקים ולכלוך וצריכים חידוש. כיום, אפשר לפנות לרפדים מומחים שמבצעים חידוש מושבי עור לרכב בצורה מושלמת, וכזו בה ניתן לחשוב שהעור הוא חדש, ולא מחודש.

הפגם הכי בולט בכל מושב עור הוא "הפיצוצים" שנוצרים מבקיעת העור עקב לחץ. יש הרבה שיטות לחדש את העור, ולגרום לפיצוצים הללו להיעלם. החידוש כולל גם החלפהשל החלק הפגום, ומדובר בעבודה די סיזיפית ומסובכת שכוללת שימוש במגוון רחב של טכניקות. המטרה היא שהמושבים ייראו בדיוק כפי שנראו ביום שהרכב נקנה, ואם פונים לאנשי המקצוע הנכונים, אפשר להשיג את המטרה הזו.

להשיג את המטרה

מושבי עור נועדו כדי לשדר משהו אחר כלפי חוץ וכלפי הנהג, אך אם הם נראים רע, אין שום הבדל ביניהם לבין כל מושב אחר, של כל רכב ישן. מושבים מרופטים מורידים את מחיר הרכב ואת רמת ההנאה של הנהג. לכן, חשוב מאוד לבצע את החידוש של מושבי העור אחת לתקופה, ולעשות זאת בצורה איכותית ומקיפה.

רוצים להחליף את ריפוד מושבי הרכב שלכם בריפוד העשוי מעור? איכותו הגבוהה של הריפוד חשובה לכם וגם המחיר האטרקטיבי שתדרשו לשלם עבורו? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703