הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

להסתכל פנימה

כשאדם מסתכל על רכב, הוא מתרשם קודם כל מהחלק החיצוני. אנשים מסתכלים על הצבע, איכות הפח, העיצוב, הגלגלים וכל מה שנראה מבחוץ. עם זאת, לנהג של הרכב, החלק הפנימי הוא הרבה יותר חשוב. שם נמצא הנהג, והוא צריך להרגיש נוח וכיף בתוך כלי הרכב שלו.

פנים הרכב כולל בעיקר את המושבים (שניים מקדימה ושלושה מאחורה ברוב המקרים), אך יש גם את לוח המכוונים, ההגה, מוט ההילוכים, הרצפה והתקרה. כל אלו צריכים להיות מתוחזקים ברמה גבוהה על מנת שלנהג יהיו את התנאים האידיאליים לנהיגה, ובנוסף, כדי שלקונה הפוטנציאלי הרכב ייראה מושך ובעל ערך רב.

הדרך הכי טובה לשמור על פנים הרכב היא לתחזק אותו ולשדרג אותו אחת לתקופה. יש אנשי מקצוע איכותיים שיכולים לבצע פעולות שונות למען חידוש פנים הרכב וזה כולל כיסוי או ריפוד חדש למושבים, ריפוד התקרה או החלפת השטיחים. וזאת מבלי לדבר על ריפוד בעיצובים שונים שנועדו לשדרג את ההגה, מוט ההילוכים, המראות, ולמעשה כל דבר על הדאשבורד.

הוספת אלמנטים

החלק הפנימי של הרכב חייב להיות מתוחזק, מפני שהוא רלוונטי מאוד גם לקונים פוטנציאליים. אנשים ממוצעים בישראל נמצאים ברכב לפחות שעה וחצי ביום, והם רוצים רכב בו יוכלו להרגיש נוח במשך זמן כל כך ארוך. את החלק הפנימי לא צריך רק לנקות, אלא גם לשדרג ולעצב בצורה שתהיה נעימה לבעל הרכב. אפשר לשחק עם צבעים וצורות ולהוסיף המון אלמנטים שייתנו ערך מוסף.

חשוב מאוד לבצע את החידוש של פנים הרכב במקום ייעודי. בעמירה מרפדית רכב אנשי מקצוע המתמחים באופן ספציפי בכל הנושא של ריפוד מחדש של מושבים, תקרות ודלתות, וכן בעיצוב של כל חלל הרכב..

חשוב לכם שהרכב שלכם, מעבר להיותו בטיחותי וגם נוח, יהיה אסתטי ומושקע? רוצים לחדש ולשדרג את חלקו הפנימי באמצעות ריפוד חדש או שטיחים יפים יותר? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703