הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

סיפור כיסוי

לרכב יש הרבה אלמנטים, כאשר בפן הטכני, השמירה מתבטאת בטיפולים תקופתיים, ובפן הוויזואלי, חשוב לשטוף את הרכב מבפנים ומבחוץ לפחות אחת לשבוע. עם זאת, חשוב לשמור גם על אלמנטים נוספים, לבטח אם הם דומיננטיים כמו הכיסאות שבפנים הרכב. המושבים שברכב הם מועדים מאוד לפורענות, מכיוון שהם חשופים לאבק ולכלוכים מכל מיני סוגים, לבטח אם ברכב נוסעים גם ילדים. לאור העובדה שהמושבים מהווים את החלק הגדול והמשמעותי ביותר בפנים הרכב, חשוב מאוד לבצע תחזוקה ושמירה שלהם.

שמירה חזקה

הדרך הכי טובה לשמור על המושבים לרכב היא בעזרת כיסויים. התקנת כיסוי ריפוד לרכב גם ישמור על המושבים, גם יאריך את חייהם וגם יכול להוסיף לא מעט בפן העיצובי. יש הרבה מאוד סוגים של כיסויים, בכל מיני חומרים, וצבעים, וכל אחד יכול לבחור את הכיסוי המתאים לו לפי ההעדפות שלו.

כאשר בוחרים ריפודים לרכב חשוב לבצע בחירה איכותית. העדיפות היא לבחור בחומר חזק, מרשים ועמיד. עם זאת, יש אנשים שיעדיפו ללכת עם כיסוי בצבע דומיננטי שהם אוהבים. האפשרויות הן פתוחות ויש רק לדאוג להתקנה איכותית ומותאמת לסוג הרכב , כזו שתכסה את כל המושב ולא תכלול אי שלמויות שיפגעו בנראות הכללית של פנים הרכב.

יש לכם רכב ישן או רכב עם ריפוד שפחות נראה טוב וגם הריחות היוצאים ממנו לא נעימים? אתם צריכים ריפודים לרכב בזול. רוצים להחליף אותו בריפוד חדש או להניח עליו כיסוי איכותי, שיחזיק מעמד זמן רב? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703