הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

להרגיש בנוח

כבישי ישראל הם פקוקים מאוד והישועה לא נראית בדרך, למרות בניית הרכבת הקלה שמתרחשת כל הזמן. כל אחד יודע שאם הוא יוצא לעבודה או הביתה בשעות העומס, הוא צריך לשמור על רוגע וסבלנות עד שיגיע לביתו. הישראלי הממוצע מבלה המון שעות על הכביש מדי שבוע, ואם הוא נוסע ברכב פרטי, הוא צריך לדאוג לתנאים אידיאליים. בגלל שהשהייה ברכב היא כל כך ארוכה, כל נהג צריך כיסא טוב ונוח שיעזור לו להתמודד עם הקושי על הכביש.

ההתאמה של מושבים לרכב עבור נהגים חייבת להיות מדוייקת והטובה ביותר ואף אחד לא צריך להסתפק במושב שבא עם הרכב, אם הוא לא מתאים או כזה שאיננו מספק לו את המענה הנכון ואת הנחות הנדרשת. כיום אפשר להתקין מושב לרכב מכל סוג וחומר, במקום המושב הקיים. ניתנת גם האפשרות להתקין רק ריפוד, לבצע החלפה של מילוי ולמעשה, כל אחד יכול לבחור את הפעולה האידיאלית עבורו תחת אילוצי תקציב ורצון לשנות.

הכי טוב שיש

האידיאל של כל אחד מאתנו הוא מושב מחומר איכותי, שכן עור הוא חומר יוקרתי, סטייליסטי, נוח ועמיד. הוא למעשה נותן הרגשה אידיאלית ומשדרג גם את הנראות של פנים הרכב. אל תטעו, עניין הנראות הוא חשוב מאוד, כי גם הוא נותן הרגשה נעימה ובנוסף, גם מעלה את הערך של הרכב בעיני קונים פוטנציאליים.

כאשר רוצים לשדרג את המושבים של הרכב, צריך להתייחס גם למושבים האחוריים ולא רק לקדמיים. ההבדל הוא שבחלק האחורי יש בדרך כלל ספסל שמחולק לשני חלקים. ההחלפה חייבת להיעשות בצורה נכונה ואידיאלית ובאופן שלא פוגע ברכב. חשוב ללכת למקום איכותי שמתעסק עם חידוש ושיפוץ של פנים הרכב כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

רוצים להחליף את מושביו הישנים של הרכב במושבים חדשים, מסוגננים וגם איכותיים ונוחים יותר? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו את בעלי המקצוע המתאימים שיוכלו לבצע זאת עבורכם. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703