הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

רק שלכם

הנושא של פרסונליזציה ואינדיבידואליזם הוא חשוב מאוד להרבה אנשים כיום, שלא רוצים להיות בנאליים ומשעממים. כל אחד רוצה לתת את טביעת האצבע שלו בכל מקום שהוא נמצא ובכל מה שהוא עושה, וזה נכון גם לרכבים שלנו. רכב הוא כמו בגד במובן מסוים, כאשר כל אחד רוצה רכב ייחודי וכזה שאין לאף אחד אחר. השאלה היא איך מוסיפים נגיעה אישית לרכב, שבמרבית המקרים בא מוכן מהסוכנות או מהמוכר ממנו קניתם. התשובה היא באמצעות התאמה אישית של אלמנטים שונים, כמו ריפודים לרכב.

הכיסאות של הרכב נוטים להתלכלך לא מעט. הריפוד דוהה ומתמלא לכלוך, וכדי לשמר את הרכב כמה שיותר ולשדרג לו את הנראות, יש לבצע החלפת ריפוד אחת לתקופה. כאשר מחליטים על החלפת ריפוד, צריך לעשות זאת במקום הנכון, אך אסור לוותר על העניין של התאמה אישית. כיום, בכל חנות רלוונטית יש מגוון עצום של ריפודים, בכל מיני חומרים, צבעים וצורות, וכל אחד יכול לבחור כיצד הוא רוצה לשדרג את הרכב שלו.

כאשר רוצים להוסיף ריפודים לרכב בהתאמה אישית צריך לבחור קודם כל את החומר, כשהעדיפות היא כמובן ללכת על עור ,עור תעשייתי או בד איכותי , שהוא גם מרשים ואיכותי וגם כזה שמחזיק הרבה זמן. לאחר מכן, אפשר לבחור צבע ממגוון עצום ולבסוף, אפשר להוסיף כיתוב או עיטור אישי, שיהפוך את הריפוד שלכם למשהו מיוחד ויוצא דופן.

להזמין מבחוץ

אם חשקה נפשכם במשהו שהוא באמת מיוחד ויוצא דופן, ניתן גם להתקין ריפודים לרכב בהזמנה אישית שכן לא כל החומרים זמינים באותו רגע. בהזמנה אישית אפשר להשתגע עם העיצובים והחומר, ולקבל משהו שפוגע לטעם ברמה מדויקת מאוד. חשוב מאוד לחדש ריפודים לרכב אחת לתקופה, גם למען ההרגשה וגם למען השווי של הרכב.

רוצים להחליף את ריפודו הישן של הרכב שלכם בריפוד חדש, איכותי ויפה יותר? חשוב לכם שהריפוד שבו אתם בוחרים יותאם במדויק לטעמכם האישי וגם לרכב שבו אתם מעוניינים להתקינו? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703