הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

הדרך פנימה

מרבית הרכבים בארץ הם אינם רכבים מפוארים שכוללים ריפודי עור או חומרים יקרים, והחומר הנפוץ ביותר בתוך רכבים משפחתיים הוא בד. יש בד על המושבים, שטיח על הרצפה, בד על התקרה ואפילו בד על הדלתות. הבד הוא בדרך כלל בצבע ובדוגמה אחידה, על מנת לתת הרגשה מעוצבת לפנים הרכב, אך יש חסרון די בולט בבד – הוא נוטה להתלכלך, לצבור אבק ולדהות עם הזמן. כלומר, הבלאי שלו הוא די מהיר וכדי לשמור עליו ועל התכונות שלו, צריך לתחזק אותו, לטפח אותו ואף להחליף אותו אחת לתקופה.

לבד יש עוד מטרה אחת מרכזית מעבר לנראות – בידוד. הבד למעשה מפריד בין הרעש/חום בחוץ לבין פנים הרכב והוא עוזר לווסת את הטמפרטורות כדי שלאנשים ברכב יהיה נעים. כאשר מחליפים את הבד, חשוב לעשות זאת במקום בו עושים זאת בכל פנים הרכב, כולל הדלתות. החלפת ריפוד דלתות לרכב הוא חשוב מפני שמדובר באלמנט די דומיננטי ברכב. הדלתות הן בולטות, אנשים נוגעים בהן והן חלק בלתי נפרד מהעיצוב של פנים הרכב.

מרפדייה איכותית

חוץ מהמושבים, הדלתות נוטות להתלכלך יותר מכל אלמנט בפנים הרכב. אנשים דוחפים אותן, שמים עליהן רגליים ומה לא. זה נכון במיוחד כאשר יש ילדים במושבים האחוריים. לכן, יש לבצע הדבקת ריפוד דלת רכב כדי לרענן ולחדש, וכמובן, לשפר את הנראות. כאשר בוחרים לבצע כל דבר שקשור לריפוד לרכב, בעמירה מרפדית רכב תמצאו את הפתרון.

מחפשים דרך לשפר את מראהו של הרכב ואולי להוסיף לו גם קצת סטייל? מעוניינים להדביק ריפוד לחלקם הפנימי של דלתות הרכב וזקוקים לאיש מקצוע מנוסה שיבצע זאת עבורכם? אם כן, עמירה – מרפדיית רכב, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי המרפדייה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-5594703